UX / UI Designer

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy doświadczonej, kreatywnej osoby na stanowisko UX / UI Designera.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, lider polskiego rynku w swojej kategorii. To firma stale poszukująca innowacji i możliwości ulepszania swojego biznesu w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów, przez co będąca liderem w zakresie jakości obsługi klienta w swoim segmencie. W związku z kolejnymi inwestycjami i rozwojem, dla naszego Klienta poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko UX & UI Designera, której zadaniem będzie udział w ciągłym rozwoju platformy e-commerce tak, żeby nie tylko odpowiadała na potrzeby użytkowników, ale przewyższała ich oczekiwania i wyznaczała trendy w branży.

Opis stanowiska

  • Zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych w celu projektowania interakcji oraz elementów UI interfejsu sklepu internetowego (desktop i mobile), panelu CMS, landing pages itp.
  • Obserwacja zachowań użytkowników oraz trendów rynkowych i wyciąganie wniosków
  • Proponowanie zmian i projektowanie rozwiązań, które mogą poprawić użyteczność oraz konwersyjność sklepu i ewaluacja tych rozwiązań
  • Koordynacja prac programistów implementujących zaprojektowane zmiany, prowadzenie akceptacyjnych testów odbiorczych
  • Planowanie i koordynacja badań oraz testów zaprojektowanych rozwiązań z użytkownikami, wyciąganie wniosków i wprowadzanie zmian do projektów

Profil kandydata

  • 3-letnie doświadczenia na stanowisku UX/UI Designera, mile widziane z branży e-commerce
  • Poparta praktycznym doświadczeniem wiedza z zakresu usability, UX, HCI
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do prototypownia interfejsów webowych czy mobilnych aplikacji, jak Axure, UXPin czy InVision
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań ilościowych oraz jakościowych (np. wywiad, eye-tracking, testy zdalne, A/B, itp.)
  • Zmysł estetyczny i kreatywność przy projektowaniu GUI (znajomość programów takich, jak Adobe Photoshop czy Sketch)
  • Znajomość podstaw HTML, CSS oraz wiedza na temat SEO
  • Ogólna wiedza o możliwościach technologicznych i ograniczeniach popularnych silników stron www i aplikacji mobilnych
  • Umiejętność analizowania danych (Google Analytics, Data Studio, ankiety NPS, heatmapy, raporty badawcze, itp.) i wyciągania z nich trafnych wniosków
  • Umiejętność pracy w zespole, słuchania, argumentacji, zarówno we współpracy z biznesem, jak i działem IT

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, ale stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swoim obszarze
  • Pracę w energicznym zespole pasjonatów e-commerce, w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość udziału w projektach kształtujących polski rynek e-commerce
  • Stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów dodatkowych oraz niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page