Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

UX/ UI Designer

warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Szukamy utalentowanego projektanta UI/UX dla światowego lidera w dziedzinie doradztwa w zakresie zarządzania. Klient łączy wiedzę branżową ze specjalistyczną wiedzą w zakresie strategii, operacji, zarządzania ryzykiem i transformacji organizacji.

Idealny kandydat powinien mieć pełną głowę pomysłów projektowych oraz rozumieć potrzeby użytkowników.

Zakres zadań:

  • Planowanie i wdrażanie nowych projektów
  • Zoptymalizowanie istniejących projektów interfejsu użytkownika
  • Komunikacja z Klientami, aby zrozumieć ich cele biznesowe oraz zapotrzebowanie
  • Opracowywanie wymagań technicznych i biznesowych oraz propozycje rozwiązań
  • Tworzenie prototypów pomysłów na produkty oraz ich testowanie
  • Przeprowadzenie badań użytkowników

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dwa lub więcej lat doświadczenia w projektowaniu UX i UI
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • Rozległa znajomość języka projektowania materiałów Google
  • Specjalizacja w oprogramowaniu UX, takim jak InVision, UXPin, Balsamiq, Framer.js, Quartz Composer jest koniecznością
  • Podstawowe umiejętności HTML5, CSS3 i JavaScript  będzie na plus
  • Solidna znajomość projektowania zorientowanego na użytkownika i metodologii testowania, podsystemów oraz problemów związanych z użytecznością i dostępnością
  • Umiejętność pracy z klientami, aby zrozumieć szczegółowe wymagania i zaprojektować pełne doświadczenie użytkownika, które spełnia potrzeby i wizję klienta

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Premię roczną uznaniową
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Budżet na rozwój pracownika + nauka języka obcego
  • Ubezpieczenie+plan emerytalny
  • Opiekę medyczną
  • Multisport
  • Kupony Lunchowe

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy