Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

UX Graphic Designer

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży e-commerce, lidera w swoim segmencie, poszukujemy akualnie Kandydata na stanowisko:

UX Graphic DesignerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • projektowanie, testowanie i optymalizowanie pod kątem UX sklepów, stron oraz aplikacji web’owych,
  • przygotowywanie layoutów, bannerów reklamowych, landing page, mailingów oraz wszelkich innych materiałów graficznych na potrzeby marketingu internetowego.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych),
  • znajomość zagadnień UX, web usability,
  • znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator,
  • umiejętność projektowania interfejsów użytkownika w aplikacjach, stron i sklepów internetowych, banerów i grafik reklamowych na użytek kampanii online,
  • mile widziana znajomość HTML 5 i CSS (cięcie grafiki), Responsive Web Design,
  • wyczucie estetyki, wysoka kreatywność, różnorodność pomysłów,
  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych projektów,
  • ciekawość nowych trendów w projektowaniu www i aplikacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia branżowe.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja