Opis stanowiska pracy

Pracujemy nad stworzeniem silnika wykorzystującego technologie Natural Language Processing i Machine Learning do uwolnienia skrzynek klientów biznesowych na całym świecie od niechcianej poczty m.in. cold maili, newsletterów, welcome maili i innych. Więcej na: inboxliberator . com

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie i rozwój strategii UX
  • Badanie zachowań i preferencji użytkowników
  • Wdrażanie zaprojektowanych rozwiązań

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu platform web/mobile

  • Doświadczenie we współpracy z developerami przy wdrażaniu zaprojektowanych rozwiązań

  • Umiejętność łączenia wiedzy i umiejętności UX z biznesową stroną produktu

  • Umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań

  • Wszechstronna wiedza w zakresie nowych technologii związanych z UX oraz chęć jej poszerzania

  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z zagranicznymi partnerami technologicznymi

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript

Oferujemy:

  • Pracę przy topowych technologiach związanych z AI i UX

  • Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu oraz dużą swobodę działania

  • Stabilne zatrudnienie na okres co najmniej 18 miesięcy

  • Nowoczesne klimatyzowane biuro ze świeżymi owocami każdego dnia

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres hello (at) inboxliberator . com

Prezentacja firmy

Więcej na: inboxliberator . com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce