UX Designer - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla międzynarodowej firmy z sektora bankowo-finansowego, poszukujemy doświadczonej i kreatywnej osoby na stanowisko UX Designer.

UX DesignerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Projektowanie i optymalizowanie doświadczeń użytkownika związanych z aplikacjami bankowo-finansowymi;

  • Projektowanie aplikacji i interfejsów pod kątem szerokiej gamy użytkowników i urządzeń;

  • Opracowanie nowych koncepcji UX w oparciu o analizy rynku i badania użytkowników;

  • Analiza i przekształcanie wymagań użytkowników na makiety, prototypy i schematy;

  • Współpraca z developerami, biznesem, analitykami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu intuicyjnych, spójnych i innowacyjnych aplikacji i interfejsów użytkownika;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację (min. B2/C1);

  • Wiedza z obszaru UX design, User Experience, UX Research, projektowania, grafiki komputerowej;

  • Znajomość programów tj. Figma, inVision, Sketch;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość branży finansowo-bankowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Praca 100% zdalnie (biuro zlokalizowane w Krakowie);

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP;

  • Szeroki pakiet benefitów wraz z indywidualnym budżetem szkoleniowym;

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;

  • Możliwość rozwoju oraz budowania indywidualnej ścieżki zawodowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.