UX Designer - Agencja Reklamowa

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0033762

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • współpraca z międzynarodowymi klientami
  • projektowanie według wielu technologi oraz touchpointów
  • tworzenie makiet i szablonów UX
  • opracowywanie szkieletów i prototypów w zależności od preferencji klienta
  • współpraca z projektantami oraz programistami

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia jako Projektant UX
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność tworzenie szkiców, makiet i szablonów UX
  • znajomość technologii internetowych ( nie chodzi o kodowanie!)
  • umiejętność prac pod presją czasu
  • doświadczenie w projektowaniu złożonych aplikacji -mile widziane
  • znajomość Adobe Marketing Cloud

Oferta:

  • elastyczna forma zatrudnienia
  • praca na projektach z możliwością wykorzystania nowych rozwiązań oraz technologii ( takich jak rozpoznawanie twarzy, sygnalizatory,śledzenie kroków)
  • praca dla polskich i globlanych klientów
  • pakiet benefitów

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570