Utrzymanie Ruchu - Technik/Automatyk/Elektromechanik (3 role)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Technik / Automatyk / Specjalista Utrzymania Ruchu będzie odpowiadała za bieżące naprawy sprzętu i maszyn oraz za ich cykliczną konserwację przy współpracy z pozostałymi pracownikami zakładu.

Informacje o kliencie

Firma z branży motoryzacyjnej działająca w ponad 10 krajach na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko Technika / Automatyka / Specjalisty Utrzymania Ruchu do swojego nowego zakładu w Gliwicach.

Opis stanowiska

  • Bieżąca naprawa sprzętu i maszyn,
  • Wykonywanie zadań konserwacji zapobiegawczej,
  • Uczestniczenie w przygotowaniu planów konserwacji,
  • Ulepszenia i modyfikacje urządzeń i maszyn,
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych,
  • Współpraca z innymi działami oraz udział w projektach międzywydziałowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z utrzymaniem ruchu,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika/automatyka),
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu,
  • Analityczne myślenie, dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).

Oferujemy

  • Pracę w systemie 1-zmianowym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy (comiesięczne premie, bonusy świąteczne - wielkanocne i bożonarodzeniowe),
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy,
  • Rozbudowany pakiet medyczny,
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia w prężnie rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page