Utrzymanie Ruchu - praca w weekendy - 80zł/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ochmanów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Ochmanów

Oferujemy:

  • pracę w weekendy
  • wysokie wynagrodzenie 80zł netto / godz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę i możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Zadania:

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • współpraca z liderami pozostałych działów
  • raportowanie bezpośrednio do kierownika działu
  • wykonywanie zadań zleconych przez Inżyniera UR

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mechaniczne lub techniczne
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i mechaniki
  • roczne doświadczenie w obszarze UR
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań i obowiązków
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Jeśli jest zainteresowany ofertą, zadzwoń 723 193 144 lub wyślij SMS o treści "PRACA"

Numer referencyjny: UR/10/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.