Ustawiacz wtryskarek

Work Service S.A.

Pruszków, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Pruszków

Naszym Klientem jest globalny lider w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata.

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Zakres obowiązków:

• Nadzorowanie pracy maszyn wtryskowych,
• Ustawianie, przezbrajanie maszyn wtryskowych,
• Ustawianie parametrów wtrysku zgodnie ze stosowaną technologią,
• Zapewnienie realizacji i jakości produkcji,
• Konserwacja form wtryskowych.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne,
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku ustawiacza wtryskarek,
• Dobra organizacja pracy,
• Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
• Sumienność, samodzielność, dokładność,
• Gotowość do aktywnej pracy fizycznej,
• Gotowość do pracy na trzy zmiany,

Oferujemy:

• Umowa o pracę na pełny etat,
• Zatrudnienie przez firmę TRW,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
• Pakiet medyczny ENELMED,
• Premia wydajnościowo – jakościowa,
• Benefity uznaniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.