Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Ustawiacz Wtryskarek

Miejsce pracy: Kórnik

Obowiązki:

  • nadzór nad pracą maszyn wtryskowych,
  • przezbrajanie i ustawianie maszyn wtryskowych,
  • ustawianie parametrów wtrysku zgodnie ze stosowaną technologią,
  • ciągłe doskonalenie procesu,
  • dbanie o jakość produkcji.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość procesu wtrysku,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • udział w tworzeniu nowego wydziału w firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • profesjonalne szkolenia.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem niemieckim, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.