Ustawiacz Wtryskarek i Procesu Wtrysku

Serix Waldemar Kitala

Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma „Serix Waldemar Kitala” z Myszkowa w woj. śląskim, zatrudni pracownika na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek i Procesu Wtrysku.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz profesjonalnego druku na tworzywach ( umowa na czas nieokreślony).
  • Rozwój kwalifikacji, możliwość awansu zawodowego i finansowego.

Obowiązki:

  • Zmiana, ustawianie i konserwacja form wtryskowych.
  • Uruchamianie procesów wtrysku.
  • Optymalizacja procesów wtrysku i przezbrojeń.
  • Rzetelne wykonywanie swoich obowiązków oraz dbanie o mienie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi wtryskarek, preferowane marki: Engel, Demag, Haitian.
  • Doświadczenie w samodzielnym ustawianiu parametrów procesu wtrysku oraz ich optymalizacji.
  • Doświadczenie w zakresie przezbrojeń narzędzi do wtrysku, umiejętność ich obsługi i profesjonalnego montażu.
  • Dyspozycyjność (4-brygadowy system zatrudnienia).
  • Preferowane wykształcenie od zawodowe.
  • Posiadane kwalifikacje do obsługi suwnic.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie