Ustawiacz Wtryskarek i Procesu Wtrysku

Serix Waldemar Kitala

42-300 Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma „Serix Waldemar Kitala” z Myszkowa w woj. śląskim, zatrudni pracownika na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek i Procesu Wtrysku.
Oferujemy:
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników w pracy.
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz profesjonalnego druku na tworzywach ( umowa na czas nieokreślony).
• Rozwój kwalifikacji, możliwość awansu zawodowego i finansowego.

Obowiązki:
• Zmiana, ustawianie i konserwacja form wtryskowych.
• Uruchamianie procesów wtrysku.
• Optymalizacja procesów wtrysku i przezbrojeń.
• Rzetelne wykonywanie swoich obowiązków oraz dbanie o mienie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• Doświadczenie w zakresie obsługi wtryskarek, preferowane marki: Engel, Demag, Haitian.
• Doświadczenie w samodzielnym ustawianiu parametrów procesu wtrysku oraz ich optymalizacji,
• Doświadczenie w zakresie przezbrojeń narzędzi do wtrysku, umiejętność ich obsługi i profesjonalnego montażu.
• Dyspozycyjność (4-brygadowy system zatrudnienia).
• Preferowane wykształcenie od zawodowe.
• Posiadane kwalifikacje do obsługi suwnic oraz wózków widłowych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji