Ustawiacz- Operator Maszyn

Asistwork Sp z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • przeprowadzenie i nadzorowanie procesu przezbrajania zgodnie z wytycznymi technologicznymi, procedurami i przepisami BHP,
  • wykonywanie testów związanych z produkowanym wyrobem,
  • współpraca z działem technologicznym w celu usprawniania procesów produkcyjnym,
  • nadzorowanie pracy operatorów na określonej linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyn do produkcji sprężyn,
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • wymagane doświadczenie na stanowisku ustawiacz cnc lub mechanik,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie przy obsługiwaniu przyrządów pomiarowych,
  • mile widziany kurs operatora maszyn cnc,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy