Ustawiacz / Operator maszyn

Gi Group Poland S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Dla Naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko: Ustawiacz/ Operator maszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-wykonywanie prostych napraw, jeżeli posiadasz doświadczenie, będziesz mógł przezbrajać maszyny,

-obsługa w pełni zautomatyzowanej, nowoczesnej linii produkcyjnej,

-obsługa maszyn nowoczesnej japońskiej Linii NGV,

-wymiany oprzyrządowań i części maszyn,

-wprowadzania i przeszkalanie nowych osób na stanowiska pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

-zaangażowania w pracę i chęci podnoszenia kwalifikacji; oferujemy szkolenia i dofinansowanie do nauki,

-umiejętności pracy w zespole,

-doświadczenia w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn CNC; pracujemy m.in na prasach, piecach i szlifierkach,

-gotowości do pracy w systemie III zmianowym ( pon-pt),

-dyspozycyjności do pracy w sobote; możliwość praca w nadgodzinach.

CO OFERUJEMY?

-zatrudniene bezpośrednio przez Naszego Klienta,

-atrakcyjne wynagrodzenie; możliwość negocjowania warunków zatrudnienia,

-możliwość rozwoju zawodowego, oraz awansów wewnętrznych,

-prywatną opiekę medyczną,

-kartę multisport,

-ubezpieczenie grupowe,

-szeroki pakiet premiowania, np:

-premia produkcyjna,

-wakacyjna,

-świąteczna,

-obecnościowa,

-za zaangażowanie w prace,

-dodatkowa premia za pracę w soboty,

-dofinansowanie do nauki,

-własny parking,

-stołówkę zakładową,

-mikołajkowe i świąteczne prezenty.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.