USTAWIACZ / OPERATOR MASZYN CNC

Kuźnia Jawor SA

Jawor, k., Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej i w pełni zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osoby nie bojącej się nowych wyzwań i otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która dołączy do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Jawor k. Legnicy

Region: dolnośląskie

Twoją rolą będzie:

  • Dobór narzędzi i parametrów toczenia lub frezowania,
  • Ustawianie parametrów skrawania,
  • Obsługa i programowanie maszyn CNC,
  • Kontrola jakości wykonanych prac,
  • Konserwacja bieżąca obrabiarek.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Znajomość obsługi i programowania maszyn sterownych CNC (maszyny Hyundai, Mazak, Okuma, Avia, Feeler, TBI, Fanuc ,DMG MORI ze sterowaniem Siemens-Sinumeric, Heidenhain),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych,
  • Znajomości narzędzi skrawających,
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi i warsztatowymi,
  • Odpowiedzialności, dokładności i skrupulatności,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM,
  • Wykształcenie techniczne (budowa maszyn, obróbka skrawaniem, mechanika) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośredników),
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie urlopów,
  • Dofinansowanie do kart Multisport i Multikno.

Prezentacja firmy

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji