ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ustawiacz maszyn

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Dzierżoniów, Kłodzko, Strzelin, Bielawa, Nowa Ruda

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Jedna zmiana!

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie
  • Dofinansowanie posiłków
  • Trzynasta pensja
  • Zwrot kosztów za bilet miesięczny

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (obróbka skrawaniem, technik mechanik)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość przyrządów pomiarowych
  • Znajomość zasad obróbki skrawaniem lub mechaniki mile widziana

Zadania:

  • Przygotowanie maszyny do pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Przeprowadzanie przezbrojeń zgodnie z instrukcją przezbrojenia
  • Korygowanie parametrów maszyny
  • Wykrywanie niezgodności
  • Regulacja mechaniczna automatów tokarskich krzywkowych
  • Raportowanie problemów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy