Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych poszukujemy osoby na stanowisko - Ustawiacz maszyn.

Obowiązki:

  • Dokonywanie przezbrojeń maszyn wtryskowych,
  • Programowanie robotów,
  • Ustawianie, uruchamianie oraz nadzorowanie całego procesu formowania elementów z tworzyw sztucznych,
  • Optymalizacja procesu wtrysku,
  • Bieżąca kontrola parametrów procesu,
  • Monitorowanie, rozwiązywanie oraz usuwanie problemów dot. procesu wtrysku,
  • Prowadzenie na bieżąco dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - min. zawodowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Mile widziana umiejętność programowania robotów,
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widzine,
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę,
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia oparte o system podstawa + premia (frekwencyjna i jakościowa),
  • System szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji