Opis stanowiska pracy

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów  wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

Nasza siedziba to nowoczesna fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim, posiadająca zaawansowane linie technologiczne i ponad 50 maszyn produkujących artykuły higieniczno-kosmetyczne na kilku obszarach produkcyjnych .

Obecnie poszukujemy osób, do zatrudnienia na stanowisku:

Ustawiacz maszyn

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w Obszarze produkcyjnym, będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Samodzielne przezbrajanie i ustawianie maszyn produkcyjnych;
  • Usuwanie drobnych awarii i usterek;
  • Uczestnictwo w konserwacjach, przeglądach i remontach maszyn;
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami GMP;
  • Utrzymaniem wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakość produktu końcowego;
  • Identyfikację, rozwiązywanie i zgłaszanie problemów technicznych;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzegania dyscypliny, higieny i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne, mechaniczne lub pokrewne);
  • Min. 2- letniego praktycznego doświadczenia w zakresie obsługi, ustawiania, przezbrajania i konserwacji maszyn w firmie produkcyjnej ( branża FMCG);
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu;
  • Dokładność, precyzyjność, sumienność, zaangażowanie;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Gotowość do nauki nowych procesów produkcyjnych i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Ecowipes EWS w pełnym wymiarze godzin (bez pośrednictwa agencji pracy);
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy;
  • Przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej i wysokie standardy pracy;
  • Fundusz Świadczeń socjalnych ( bony świąteczne , paczki świąteczne, impreza noworoczna itp.);
  • Ubezpieczenie na życie dla pracowników finansowane przez pracodawcę.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna