Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Ustawiacz maszyn

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: 45-052 Opole

Opis stanowiska:

wykonywanie regulacji, przezbrojeń maszyn pakujących i przejść asortymentowych
kontrolę parametrów jakościowych procesu pakowania m.in. poprawne kodowanie czytnika kodu kreskowego, kontrolę dekodera metalu i innych elementów maszyny pakującej
prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
czyszczenie maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami
udział w procesach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

dobra organizacja pracy, operatywność, spostrzegawczość
umiejętność pracy w zespole
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilne zatrudnienie
System pracy czterobrygadowy- zmiany 6-14, 14-22, 22-6
Atrakcyjne wynagrodzenie- minimum 3000 brutto PLN
Pakiet benefitów- dofinansowanie dojazdów do pracy, karta Luxmed, karta Multisport
Możliwość rozwoju