Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania;
  • obsługa maszyn termoformujących oraz ekstruderów;
  • wykonywanie przebudów narzędzia formującego;
  • uczestniczenie w naprawach i przeglądach technicznych;
  • właściwe prowadzenie dokumentacji procesu
    i wypełnianie raportów;
  • sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • wykształcenie średnie techniczne lub minimum zawodowe;
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie ok. 3100-5000 zł brutto/ miesiąc
  • dodatek za system czterobrygadowy - 16% płacy zasadniczej
  • kartę multisport;
  • nielimitowany dostęp do kawy i herbaty;
  • miejsce parkingowe dla każdego pracownika;
  • okolicznościowe świadczenia pieniężne w okresie świąt
    i wakacji;
  • piknik rodzinny raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie PZU;
  • system płatnych poleceń;
  • programy szkoleniowe;
  • owocowe środy;
  • premia za brak absencji;
  • bilety do kina;
  • pakiet medyczny.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji