Ustawiacz maszyn linii pakującej leki (k/m)

Garnowski Consulting

Drezno, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca jest jednym z największych oddziałów produkcyjnych włoskiej grupy farmaceutycznej. Zatrudnia ponad 350 osób i na nowoczesnych liniach farmaceutycznych produkuje leki w postaci stałej (tabletki, drażetki, tabletki powlekane, kapsułki) do różnych zastosowań, oferowane na ponad 100 rynkach na całym świecie.

Poszukujemy do naszej linii produkującej leki osoby na stanowisko

Wymagania

Zadania

  • przeprowadzanie zmian formatu w maszynach linii pakującej
  • uruchamianie linii po zmianach i wprowadzanie odpowiednich regulacji
  • wykrywanie i usuwanie przyczyn zakłóceń
  • wprowadzanie ustawień precyzyjnych
  • obsługa i nadzór nad linią pakującą oraz jej urządzeniami kontrolnymi
  • przeprowadzanie wymaganych kontroli w trakcie procesu produkcyjnego linii pakującej
  • dopuszczanie linii do produkcji
  • dokumentacja wykonanych czynności
  • prace czyszczące zgodne z wytycznymi
  • wsparcie w pracach konserwacyjnych

Kwalifikacje

  • odpowiednie wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • znajomość techniki pomiarowej i regulacyjnej a także hydrauliki, pneumatyki i elektrotechniki
  • doświadczenie w obsłudze i nastawie urządzeń produkcyjnych, w szczególności linii pakujących, najlepiej w branży farmaceutycznej, spożywczej ,drukarskiej itp.
  • znajomość obsługi komputera; znajomość SPS będzie dodatkowym atutem
  • praca w systemie ciągłym 3-zmianowym w warunkach higienicznych wg regulacji GMP
  • gotowość do pracy w weekend (raczej rzadko)
  • elastyczność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • umiejętność efektywnej pracy oraz zdolność do koncentracji na zadaniu i nauki
  • znajomość j. niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • interesującą pracę w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • wynagrodzenie wg taryfy, 30 dni urlopu, premia roczna i inne świadczenia socjalne
  • bardzo dobre połączenie środkami komunikacji publicznej
  • atrakcyjną kantynę zakładową i pakiety medyczne
  • silne wsparcie w poszukiwaniu mieszkania i formalnościach

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Drezna na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim) i pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim, angielskim lub polskim ) klikając przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji