Ustawiacz maszyn CNC - GIĘTARKI

Bundy Refrigeration Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Przygotowanie maszyn CNC (giętarki) do produkcji (przezbrojenia, pisanie programów obróbczych, produkcja prostego oprzyrządowania),
  • Monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzeń,
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami w cyklu produkcyjnym, ciągła optymalizacja wdrażanych procesów,
  • Sprawdzanie detalu, wykonanie pomiaru wykonanej części
  • Raportowanie wykonanej produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wymaganym stanowisku, bądź do przyuczenia -oferujemy szkolenia
  • Absolwenci szkół technicznych (mile widziane specjalności: budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy na maszynach CNC (min. Sinumeric)
  • Sumienność i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielne wykonywania zadań
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • System wdrożenia i rozwoju pracowników,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • Szkolenia zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość doskonalenia
  • Dofinansujemy koszty mieszkania dla kandydata z innego miasta

Prezentacja firmy

BUNDY REFRIGERATION<br/><br/>is a world leader in the design, manufactu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne