Grupa LafargeHolcim
Grupa LafargeHolcim Grupa LafargeHolcim

Ustawiacz kolejowy

Opis stanowiska

  • Kierowanie oraz wykonywanie manewrów na bocznicy kolejowej przy pomocy przydzielonej lokomotywy
  • Sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic
  • Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem
  • Operatywna realizacja planu pracy manewrowej
  • Obsługiwanie urządzeń łączności przewodowej i bezprzewodowej
  • Wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem i zdawaniem wagonów

Wymagania

  • Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza
  • Aktualny egzamin okresowy na stanowisko ustawiacza
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.