Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako niezależny i rodzinny biznes, jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. Nasze usługi i rozwiązania w zakresie od dystrybucji energii, kanałów prowadzenia przewodów oraz technik bezpieczeństwa po zarządzanie inteligentnym budynkiem są dostępne na całym świecie. W 129 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi związane z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Są one opracowywane, tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 28 krajach – a w przyszłości może przez Ciebie. Użyj swojej energii w inteligentny sposób . Dołącz teraz do Grupy Hager!

“Ustawiacz Form Wtryskowych”

Miejsce pracy – Kórnik k/Poznania

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

  • nadzorowanie pracy maszyn wtryskowych;
  • ustawianie, przezbrajanie maszyn wtryskowych;
  • ustawianie parametrów wtrysku zgodnie ze stosowaną technologią;
  • zapewnienie realizacji i jakości produkcji;
  • ciągłe doskonalenie procesu.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość technologii procesu wtrysku;
  • wykształcenie średnie-techniczne;
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, inicjatywa;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • udział w tworzeniu nowego wydziału w zakładzie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, dodatkowe benefity pracownicze sportowe i kulturalne oraz system profesjonalnych szkoleń)

Prezentacja firmy

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne