Uruchamiacz urządzeń elektronicznych

LABOR-ASTER

04-218 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Uruchamianie kompletnych urządzeń zgodnie z instrukcjami.
- Testowanie i uruchamianie zmontowanych modułów.

Wymagania

- Wykształcenie techniczne.
- Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektronicznych.
- Umiejętność posługiwania się lutownicą oraz aparaturą pomiarową (multimetr, oscyloskop itp.).

Prezentacja firmy

Firma LABOR-ASTER od 1993r. produkuje elektroniczne elementy auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji