Unix Systems Administrator

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Unix Systems AdministratorMiejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania
Wsparcie techniczne w ramach uzgodnionych poziomów usług, konserwacje i wdrożenia systemów.

  • Konserwacje systemu 35%
  • Wdrożenia 30%
  • Tworzenie dokumentacji 10%
  • Projektowanie systemów 10%
  • Self-development 5%
  • Wsparcie klienta 5%
  • Spotkania 5%

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia pracy z systemem operacyjnym Unix (AIX/Solaris)
  • Umiejętności konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z Veritas Volume Manager, Veritas Cluster Server oraz Veritas Netbackup Client
  • Praktycznej znajomości sprzętu HP hardware oraz Vmware VM’s
  • Szerokiej wiedzy na temat standardowych narzędzi systemowych, używanych podczas wdrażania i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu zatrudnienie bezpośrednie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne stawki - w zależności od doświadczenia - do 18 000 PLN brutto/mc
  • Roczny bonus w postaci premii
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny, w tym konsultacje medyczne świadczone w biurze, prywatne ubezpieczenie dla Ciebie oraz dla rodziny, wewnętrzne oraz zewnętrzne kursy, szkolenia, seminaria (kursy językowe, warsztaty akademii finansowej), zajęcia fitness, oraz joga - prowadzone w biurze
  • Elastyczne godziny pracy, oraz możliwość pracy zdalnej (30%)
  • Bezpłatny parking
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.