UMOWA ZLECENIE W DEPARTAMENCIE PRAWNYM

PKO Bank Polski

Poznań, wielkopolskie

Departament Prawny/Sekcja Obsługi Prawnej

Nr ref.: CEN/MO/058/2018

Mamy dla Ciebie zadania i projekty związane z:
• wsparciem Departamentu Prawnego w prowadzeniu sporów sądowych m.in. poprzez tworzenie projektów pism procesowych
• opracowywaniem zleconych zagadnień prawnych istotnych dla praktyki bankowej

Zapraszamy Cię do współpracy jeżeli jesteś studentem III lub IV roku prawa oraz:
• interesujesz się tematyką prawa cywilnego lub bankowego
• masz dobre wyniki w nauce
• posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne
• jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną

Oferujemy Ci:
• umowę zlecenie
• możliwość zdobywania doświadczenia w największej instytucji finansowej w kraju
• szkolenia wstępne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.