Ukraina - szukam partnerów do projektu biznesowego

WZM P.H.U.P.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca wykonywana na terenie Polski i Ukrainy

Zgodnie z ustawą № 4608, która już została złożona do sejmu ukraińskiego, reforma ma wejść w życie w 1 stycznia 2018r. Nad reformą emerytalną doradztwo strategiczne prowadził Leszek Balcerowicz – osoba, która także odpowiadała w Polsce za tę reformę.

Odnośniki do ustawy na stronach rządowych Ukrainy:
Przykład:

Przede wszystkim rząd ukraiński otrzymał dofinansowanie z MFW - Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz wsparcie finansowe ze strony UE - Unii Europejskiej.
Na ten temat jest bardzo dużo informacji w Internecie.

Działamy na Licencji Koncernu Doradztwa Finansowego - OVB ALLFINANZ..

Każda osoba, która zdecyduje się być "Managerem", będzie upoważniona do czynności związanych z wprowadzaniem reformy emerytalnej oraz do rekrutowania i szkolenia agentów którzy od momentu wejścia w życie reformy ruszą z podpisywaniem deklaracji OFE do obywateli Ukrainy.

Każdy Ukrainiec może zostać Managerem, rozbudowywać swoją strukturę. Struktura oparta jest na prawie 50 -letnim doświadczeniu firmy OVB ALLFINANZ w systemie MLM - Multi Level Marketingu, ponieważ ze względu na skalę przedsięwzięcia, sprawdza się najlepiej.

Zarobki Managerów:

DLA MANAGERÓW
• Budowanie Struktury - rekrutacja Managerów oraz Agentów,
• Za każdą 1 podpisaną deklarację Twojego Agenta, wynagrodzenie wyniesie równowartośc kilku Euro
• 1 Agent - 300 Deklaracji
• 100 Agentów * 300 Deklaracji = 30 000 deklaracji
• Managerowie zarabiają na różnicach prowizyjnych, które są zależne od poziomu w planie kariery - to jest najbardziej efektywna forma zarobku

Plan Kariery dla Managerów jeśli chodzi o WYNAGRODZENIE SZCZEGÓŁOWE dostępny w firmie.

Do OFE musi dołączyć każdy dorosły obywatel w wieku od 16 do 35lat Obowiązkowo (dobrowolnie od 35 do 55 roku) jest to około 20 milionów osób .
W Polsce jest ok. 1 miliona Ukraińców.
Średnie wynagrodzenie wynosi 100 $ na Ukrainie.

Zapisanie się do OFE nie wiąże się z żadnymi kosztami dla obywatela.

zapraszam do współpracy, to dla Was wielka szansa !!!

Wymagania

dobre kontakty na Ukrainie, średnie wykształcenie, niekaralność

Prezentacja firmy

Współpracujemy z międzynarodowym koncernem finansowyw z dużym pot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse