Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy będącej światowym liderem innowacji w zautomatyzowanej fotografii produktowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

UI Visual Designer

UVD/04/DPM

Tarnowskie Góry

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Tworzenie unikatowych rozwiązań software/hardware, które będą proste i intuicyjne dla użytkownika
  • Rozwijanie koncepcji UI za pomocą szkicu, modeli szkieletowych, makiet i prototypów
  • Projektowanie graficznych elementów UI (układy, ikony)
  • Tworzenie i utrzymanie wielokrotnego procesu UI
  • Współpracę w zespołem zajmującym się rozwojem
  • Bycie aktywnym członkiem wielokulturowego zespołu, który dostarcza globalne rozwiązania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu wysokiej jakości cyfrowych rozwiązań (poparte przykładami w portfolio)
  • Zmysł estetyczny, dobre wyczucie barw i ich połączeń, dokładność, dbałość o szczegóły
  • Znajomość pakietu Adobe CS i narzędzi do prototypowania UI (zdolność wymienienia co najmniej dwóch takich narzędzi)
  • Holistyczne i nieszablonowe myślenie przy rozwiązywaniu problemów związanych z interakcją człowieka z urządzeniem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

Mile widziane:

  • Zainteresowanie tematyką wideo i fotografią
  • Znajomość modelowania 3D, umiejętność generowania renderingów i animacji produktu
  • Chęć i umiejętność tworzenia industrialnych projektów produktów

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia rozwiązań, które zrewolucjonizują świat fotografii produktowej
  • Elastyczną formę zatrudnienia (pełen etat, kontrakt) i godziny pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Kartę Multisport
  • Pracę w entuzjastycznym środowisku, piłkarzyki i dobrą kawę :)

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku usług konsultingowych od 1998 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inne, Praca IT - Kontrola jakości