UI/UX Designer

JCD.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukasz nowych wyzwań? Zostań UI/UX Designerem w JCD.pl i rozwijaj się razem z nami w branży IT, segmencie usług B2B.

Do zespołu JCD.pl zatrudnimy UI/UX Designera. Jeżeli urodziłeś/urodziłaś się po to żeby projektować kreatywne rzeczy, a świat web/mobile to coś o czym nieustannie myślisz - czekamy na Ciebie!

Kim jesteśmy i co robimy?

Projektujemy i wdrażamy strony www, aplikacje, systemy informatyczne. Współpracujemy z klientami polskimi i międzynarodowymi, startupami i korporacjami. Prowadzimy wewnętrzne projekty - stworzyliśmy takie startupy jak Symu.co czy Windu CMS. Z naszych rozwiązań korzystają setki tysięcy użytkowników z całego świata. Znaleźliśmy się też w czołówce najlepszych polskich zespołów UI/UX według rankingu serwisu Dribbble: sprawdź nasze portfolio:https://dribbble.com/jcd.

Zadania UI/UX Designera:

  • praca przy nowych oraz bieżących projektach dla klientów zewnętrznych (głównie zagranicznych)
  • projektowanie stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz webowych, szukanie nowych rozwiązań UX
  • współpraca z zespołem developerów przy wdrażaniu projektów

Niezbędne będą:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów mobilnych oraz webowych
  • Doskonałe umiejętności wizualnego projektowania interfejsów
  • Umiejętność szukania odpowiedzi w przypadku problematycznych rozwiązań UX
  • Umiejętność robienia szybkich wireframów
  • Doskonała znajomość: Adobe, Sketch, Invision lub innych narzędzi pomocnych w projektowaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Portfolio na minimum 10 prac z zakresu projektowania UI/UX
  • wysoka etyka pracy, lojalność i poczucie odpowiedzialności za zespół i powierzone projekty

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • budżet szkoleniowy
  • możliwość uczestnictwa w dofinansowanej nauce języka angielskiego
  • dostęp do firmowej biblioteczki, stale uzupełnianej o najnowsze pozycje
  • wsparcie firmy w realizacji wewnętrznych projektów rozwojowych
  • elastyczne podejście do czasu pracy
  • praca w fajnym zespole, w nieformalnej, startupowej atmosferze, w biurze na warszawskich Bielanach
  • wiele wyzwań i możliwości rozwoju