Opis stanowiska pracy

Firma obsługująca wielu międzynarodowych klientów poszukuje UI/UX Designera do pracy nad nową odsłoną popularnej już aplikacji mobilnej na platformy iOS i Android.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zaprojektowanie i wykonanie całego interfejsu aplikacji - ogólnej szaty graficznej, tła, guzików, ikonek, prostych animacji - według wytycznych funkcjonalności aplikacji.

Firma mieści się w Warszawie i niezbędny będzie sporadyczny kontakt osobisty, ale praca może być wykonywana zdalnie. Wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta jest na razie na ten jeden projekt, ale po dobrej współpracy istnieje możliwość kolejnych zleceń lub nawet pracy stałej.

Tylko aplikacje z portfolio będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Tworzymy aplikacje dedykowane do wypełniania konkretnych zadań, d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie