TYNKARZ/MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ

Akcja Job

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR – Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • montaż zewnętrznej izolacji termicznej (wełna mineralna, styropian)
  • nakładanie tynków ręcznie i maszynowo
  • praca na wysokości, na rusztowaniach

Wymagania:

  • min. 4 letnie doświadczenie w tynkowaniu oraz montażu izolacji zewnętrznych
  • doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • umiejętność tynkowania ręcznego i maszynowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i precyzja

Oferujemy:

  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
  • gwarancję zakwaterowania
  • organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziani kandydaci z własnym autem)
  • pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
  • dodatkowe ubezpieczenie na start
  • ubrania robocze
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.