Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy FR Construction (certyfikat nr 9870) poszukuje chętnych do pracy w Polsce na stanowisko: tynkarz maszynowy.

Zatrudnimy tynkarza (prowadzącego) i dwóch pomocników do wykonywania tynków maszynowych i gipsowych.

Również pracowników z kartą Polaka.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podanym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę głównie w woj. śląskim - zapewniamy transport i nocleg.
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie - stawki zależne od umiejętności.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy, zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy FR Construction (certyfikat nr 9870) <br/><b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji