Tynkarz maszynowy - ekipa od zaraz - 2600 euro netto

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

TYNKARZ

GRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z francuską firmą poszukuje fachowców do prac tynkarskich na zachodzie Francji.

Miejsce pracy: okolice Nantes

Przewidziany okres pracy: od zaraz – długoterminowa współpraca

Zakres pracy: tynkowanie maszynowe (głównie na zewnątrz)

Gwarantujemy:

·       Wynagrodzenie miesięczne od 2600 euro netto (na rękę)!

·       Polską umowę o pracę tymczasową wraz z zapewnionym ubezpieczeniem

·       Comiesięczne wpłaty na konto bankowe oraz auto służbowe na dojazd do pracy

·       Zapewnione darmowe zakwaterowanie i pracę w polskiej ekipie

·       Pomoc w dopełnieniu formalności i opiekę polskiego koordynatora

Wymagamy:

·       Minimum dwa lata doświadczenia

·       Gotowości do szybkiego wyjazdu i samodzielności w pracy

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń po więcej szczegółów lub prześlij CV na adres:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie