Tynkarz maszynowy -Belgia

Rzeszów, podkarpackie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

TYNKARZ MASZYNOWY
Miejsce pracy: BELGIA
Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako TYNKARZ MASZYNOWY

Zakres zadań:

Obróbka tynków gipsowych

Obsługa agregatu tynkarskiego

Tynkowanie wewnętrznych i zewnętrznych elewacji

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku za granicą

Mile widziane ekipy tynkarzy (2-3 osobowe)

Znajomość języka angielskiego-ale nie konieczna na miejscu praca w 2-3 osobowych zespołach

Prawo jazdy

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
1.800,00 zł - 2.300,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna