Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz pracy w nowoczesnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku firmie, to dobrze trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kandydatek lub Kandydatów na stanowisko:

TSL Sales Manager
(TSLSMA/201705)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- aktywne pozyskiwanie klientów na usługi transportowo-logistyczne oraz rozwój sprzedaży u aktualnych klientów
- budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami
- nadzór merytoryczny nad realizacją zadań sprzedażowych
- analiza efektywności zrealizowanych zleceń i strategii sprzedażowych
- sporządzanie i weryfikacja ofert handlowych
- efektywna współpraca z działem operacyjnym w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych kontrahentów
- monitorowanie rynku i bieżąca analiza działań sprzedażowych
- dbanie o wysoką jakość oferowanych przez firmę usług

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- zaangażowania w powierzone obowiązki oraz wysokiej motywacji na osiąganie wyznaczonych celów
- rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
- umiejętności planowania i perspektywicznego myślenia
- wysokiego poziomu kultury osobistej oraz doskonałej organizacji pracy
- dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację z kontrahentami
- własna baza kontrahentów będzie dodatkowym atutem

- znajomości rynku TSL
będzie dodatkowym atutem

W zamian zapewniamy:

- ciekawą, pełną wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników pracę
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, ambitnym zespole
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- możliwość bezpośredniego uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy
- niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę i przejrzyste warunki współpracy

Prezentacja firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry pracownik to wielka wartość dla ca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi