Trybowacz/ klasowacz/ pakowacz mięsa

Beetsma Sp. z o.o.

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. (Nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Dla naszych holenderskich klientów poszukujemy osób w sektorze mięsnym na różne stanowiska ( trybowacz, klasowacz, pakowacz ).

Zadania:

* praca z nożem rzeźniczym ( trybowanie/ klasowanie)
* prace produkcyjne ( porcjowanie, odważanie, pakowanie)
* prace pomocnicze
* dbanie o prządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

* atrakcyjne stawki godzinowe, zakwaterowanie, ubezpieczenie,
* możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia umiejętności w branży mięsnej
* bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
* opiekę polskojęzycznego koordynatora
* pomoc w załatwieniu formalności oraz w organizacji transportu do Holandii

Wymagania

* doświadczenie na podobnym stanowisku
* chęć nauki i motywacja do pracy
* dyspozycyjność na okres minimum 6 miesięcy

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do aplikowania :) !!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji