Trenera do prowadzenia zajęć z dziećmi Warszawa

Akademia Szybkiej Nauki

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Akademia Nauki zatrudni nauczycieli, psychologów, pedagogów do prowadzenia ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH (efektywna nauka, techniki pamięciowe, etc.) Z DZIEĆMI w wieku szkoły podstawowej oraz przedszkolnym.

Oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę dla osób wiążących swoją przyszłość z edukacją.

Praca dodatkowa w soboty 8.30-14.00 oraz możliwe niektóre dni robocze 16.30-19.15

Wynagrodzenie: 45,00-48,00 zł/godz. brutto.
Umowa zlecenie.

Aktualnie zajęcia przez Akademię prowadzone są w formie stacjonarnej lub hybrydowej.

Wymagania

Wymagania i predyspozycje:

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu efektywnej ( mile widziane)

- wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie)

- formalne przygotowanie pedagogiczne (kurs pedagogiczny lub studia kierunkowe)

- stabilność zawodowa (dyspozycyjność do końca roku szkolnego )

- dobry kontakt z dziećmi

- ukierunkowanie na rozwój osobisty

Prezentacja firmy

Jesteśmy instytucją edukacyjną, która zajmuje się prowadzeniem kursów, s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia