Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• prowadzenie szkoleń, warsztatów, dla naszych klientów z tematyki: Naliczanie wynagrodzeń, Ochrona Danych Osobowych, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Prawo Pracy, Rachunkowość i Finanse, Księgowości, Czas Pracy Kierowców, Ochrona Środowiska, Komputerowych, Prawo Zamówień Publicznych, Prawo Reklamacyjne, Pierwszej Pomocy, Energetycznych (Członek Komisji Energetycznej), Pracy na wysokości,
• wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,
• umiejętność przekazywania wiedzy,
• udział przy opracowywaniu/aktualizacji materiałów szkoleniowych,
• wykonywanie zadań w oparciu o systemy jakości obowiązujące w SEKA S.A.

Wymagania

Poszukujemy osób:
• z co najmniej rocznym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, usług doradczych w przedmiotowym zakresie,
• z doświadczeniem zawodowym na stanowisku związanym z tematyką szkoleń, usług doradczych – mile widziane,
• posiadających znajomość procedur związanych z metodyką oraz procedurami prowadzenia szkoleń.
Oferujemy:
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• udział w projektach szkoleniowych dla wiodących firm z danej branży,
• duży zakres odpowiedzialności i samodzielności przy realizacji zadań,
• bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Nadzór, Ochrona Środowiska, Szkolenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia