Trener z jęz. francuskim (prowadzenie szkoleń)

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania: - Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, która będzie pozwalała na prowadzenie szkoleń i treści w tym języku (poziom C1/C2) - Bardzo dobra znajomość języka polskiego (poziom C1/C2) - Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych - Doświadczenie w call center będzie dodatkowym atutem
Opis stanowiska: - Samodzielne projektowanie i prowadzenie szkoleń sprzedażowych dla pracowników call center - Szkolenia grupowe jak i indywidualne o różnej tematyce, w zależności od potrzeb organizacji (m.in. sprzedaż, motywacja, standardy obsługi klienta, produkty) - Przygotowanie materiałów szkoleniowych, prezentacji, strategii komunikacji i przekazu dotyczącego zlecanych zadań - Coachingi, monitoringi, praca z zespołami telefonicznej obsługi klienta i sprzedaży, odsłuch rozmów w celu weryfikacji - Dbałość o wynik i nastawienie na cel biznesowy organizacji .
Pracodawca oferuje: Zatrudnienie na stałe - Forma współpracy do ustalenia (również umowa cywilno-prawna lub współpraca na zasadzie B2B) - Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy - wysokość wynagrodzenia do ustalenia w zależności od doświadczenia i kompetencji (7000-12000 zł brutto/mies.) - Dodatkowe benefity dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej - Premiowanie dobrych wyników - Elastyczne godziny pracy - w zależności od zapotrzebowania ze szkoleniami na danym rynku (między godz. 8 a 21) - System szkoleń - Narzędzia niezbędne do pracy - Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych - Możliwość używania na co dzień języka francuskiego - Miejsce pracy: Warszawa-Śródmieście Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail z podaniem w tytule wiadomości nr ref. TREN/WAW/FRAN.