Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa, realizująca szkolenia dla pracowników administracji publicznej na terenie całego kraju poszukuje trenerów/wykładowców do poprowadzenia szkoleń z następujących tematów:
1. ochrona danych osobowych
2. zamówienia publiczne
3. finanse publiczne, w tym realizacja budżetu, sprawozdania, rozliczanie środków unijnych, dyscyplina finansowa, podatki, egzekucje, itp.
4. żywienie zbiorowe, w tym bezpieczeństwo sanitarne, układanie jadłospisów
5. rozliczanie czasu pracy, rozliczanie wynagrodzeń, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
6. obsługa trudnego klienta, asertywność w pracy urzędnika
7. szkolenia dla kadry pedagogicznej: praca z uczniem trudnym, elementy treningu zastępowania agresji u dzieci i młodzieży, itp.
8. przeciwdziałanie przemocy - procedura niebieskiej karty, praca w zespole interdyscyplinarnym,
9. kodeks postępowania administracyjnego,
10. kontrola zarządcza
11. kontrola i audyt w jst

Wymagania

Doświadczenie praktyczne w danej dziedzinie, gotowość do podróży, sumienność i rzetelność.

Prezentacja firmy

Akademia Doskonalenia Kadr zajmuje się organizacją szkoleń na terenie ca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia