Trener/Wykładowca - Oświata - dolnośląskie, małopolskie, wielkopolskie, pomorskie Wrocław,

Verte

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy działającej w sektorze szkoleń jednostek oświaty nawiążemy współpracę z Wykładowcami / Trenerami na terenie całej Polski:

- OŚWIATA - System Inormacji Oświatowek, arkusze organizacyjne, nadzór pedagogiczny, statusy szkoły, Karta Nauczyciela, sekretariat szkoły

- KSIĘGOWOŚĆ OŚWIATY

Wymagania

Oczekujemy:

- min. 5 lat doświadczenia we współpracy z jednostkami administracji publicznej,
- doświadczenia w prowadzeniu projektów szkoleniowych,
- przygotowyania własnych autorskich projektów szkoleniowych.

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Verte to dynamicznie rozwijająca się inst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna