Opis stanowiska pracy

Trener współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa to aktywny zawodowo manager wyższego szczebla mający doświadczenia zawodowe i wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe w jednej z poniższych dziedzin:

  • marketing i promocja,
  • marketing internetowy i e-commerce,
  • sprzedaż, obsługa klienta,
  • logistyka,
  • zakupy,
  • zarządzanie produkcją i lean manufacturing.

Trener współpracujący oprócz kompetencji biznesowych powinien również posiadać dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne. Od naszych trenerów współpracujących nie wymagamy rezygnowania z bieżącej aktywności zawodowej. Trenerom rozpoczynającym współpracę z nami zapewniamy wsparcie w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń.

Trener współpracujący jest odpowiedzialny za przygotowanie programów szkoleniowych, materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń w formie otwartej i zamkniętej dla naszych Klientów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • aktywności zawodowej w obszarze sprzedaży,
  • doświadczenia na wyższym stanowisku kierowniczym,
  • wykształcenia wyższego, najlepiej kierunkowego związanego ze swoją specjalizacją zawodową,
  • gotowości do przygotowania i prowadzenia szkoleń,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności w obszarze kompetencji interpersonalnych.

Mile widziane, (choć niewymagane) jest:

  • doświadczenie i / lub przygotowanie trenerskie,
  • znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym prowadzenie szkoleń.

Prezentacja firmy

B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
Czas trwania szkolenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca