TRENER WEWNĘTRZNY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

KRUK Deutschland GmbH Oddział w Polsce,

Wrocław, dolnośląskie

KRUK to nr 1 w branży zarządzania wierzytelnościami. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych, rozwojowych szkoleniowych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Z powodzeniem działamy na terenie: Polski, Rumunii, Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Oferta, którą masz przed sobą łączy stabilną pracę w dużej firmie w międzynarodowym środowisku, a równocześnie zapewnia Ci atrakcyjne zarobki i realne szanse na zaistnienie w strukturach pracodawcy. Chcesz się rozwijać siebie i innych? Będziesz miał to zagwarantowane poprzez udział w projektach szkoleniowych oraz możliwości awansów wewnętrznych. Świetna atmosfera panująca w zespole młodych i dynamicznych ludzi – pasjonatów języka niemieckiego, wyzwania szkoleniowe, możliwość rozwoju kompetencji trenerskich to tylko część benefitów w nowej pracy. Aplikuj do nas!

KRUK Deutschland GmbH Oddział w Polsce poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • organizacja i realizacja szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników
  • organizacja i realizacja szkoleń rozwojowych
  • prowadzenie szkoleń „on the job”
  • badanie potrzeb szkoleniowych
  • budowanie i rozwój programów szkoleniowych
  • tworzenie raportów, analiz i zaleceń dla menadżerów
  • udział w ogólnofirmowych projektach szkoleniowych

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń – mile widziane w obszarze doradztwa dla klienta na rynku niemieckim
  • łatwość nawiązywania kontaktów i przyjazne usposobienie
  • świadomość odpowiedzialności za powierzone zadania oraz zaangażowanie
  • inicjatywa i dążenie do realizacji celu
  • biegła znajomość języka niemieckiego i dobra angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • ukończona szkoła trenerów biznesu i doświadczenie w obsłudze platform e-learningowych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesujące i różnorodne zadania na stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • znacząca rola we współtworzeniu i wprowadzaniu nowych procesów wewnątrz organizacji
  • stabilność zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w miłej atmosferze
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie na Zycie PZU na preferencyjnych warunkach

Osoba kontaktowa:

Joanna Najduch, Specjalista ds. HR KRUK Deutschland GmbH Oddział w Polsce ul. Wołowska 8, Wrocław E-Mail: jobs@de.kruk.eu Tel.: +48 661 820 073
Więcej informacji o KRUK Deutschland GmbH można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.de.kruk.eu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.