Trener Techniczny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy o wiodącej pozycji w branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Trener TechnicznyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie materiałów  i programów szkoleniowych;
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników Autoryzowanych Stacji Dealerskich;
  • Dostosowywanie źródłowych materiałów szkoleniowych;
  • Udział w projektach wspierających rozwój spółki na polskim rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, preselekcji, wykładów z zakresu mechaniki pojazdów;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Politechnika, Kierunek Samochody i Maszyny Robocze, Mechatronika, Elektronika, Elektrotechnika i inne pokrewne);
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki oraz elektrotechniki samochodowej na poziomie zaawansowanym;
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej  (serwis, doradztwo techniczne, trener techniczny);
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i opracowywaniu materiałów szkoleniowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (technicznego) w mowie i piśmie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Windows Office MS Excel, Word, PowerPoint).

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju poprzez udział w atrakcyjnych szkoleniach i projektach;
  • Praca przy ciekawych i nowatorskich projektach szkoleniowych;
  • Elastyczność formy zatrudnienia;
  • Dofinansowanie opieki medycznej lub ubezpieczenia na życie;
  • Możliwość skorzystania z leasingu pracowniczego na preferencyjnych warunkach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.