Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

Trener / Szkoleniowiec / Wykładowca

Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, podkarpackie

PUZZLE - Dopasowane Szkolenia

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

W związku z rozwojem firma Puzzle - Dopasowane Szkolenia poszukuje osób chętnych do współpracy w charakterze: Trenera/Szkoleniowca/Wykładowcy z doświadczeniem szkoleniowym z jednego bądź kilku wymienionych zakresów:

  • autyzm: metody i formy pracy, terapia, zachowania trudne, komunikacja
  • trening umiejętności społecznych
  • praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi
  • komunikacja alternatywna
  • integracja sensoryczna
  • edukacji przedszkolnej i szkolnej
  • szkoleń dla DPS, WTZ, ŚDS i innych placówek opiekuńczo – wychowawczych
  • arteterapia

Wymagania:

  • mobilność i dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • terminowość
  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń minimum 2 lata
  • przygotowanie merytorycznych autorskich materiałów dydaktycznych

Wymagania

Oferujemy:

  • możliwość stałej współpracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju osobistego

"Nie wątp nigdy, że mała grupa troskliwych ludzi mogłaby zmienić świat. Tak naprawdę... to jedyna rzecz, która go kiedykolwiek zmieniła.” Margaret Mead

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach dla edukacji.
Charakteryzuje nas indywidualne podejście i możliwość dostosowania zakresu i czasu szkoleń do potrzeb zamawiającego.
Współpracujemy z doświadczonymi trenerami, specjalistami w swych dziedzinach.
Wyróżnikiem naszych szkoleń jest NIEPOWTARZALNOŚĆ.
Gwarantują ją autorskie programy przygotowywane przez naszych trenerów.
Każdy temat opracowujemy indywidualnie bazując na wykształceniu i doświadczeniu.
stąd pewność, że szkolenia prowadzone są przez praktyków pasjonatów, dzięki czemu mają sens. Celem prowadzonych szkoleń jest zdobycie praktycznej wiedzy, do wykorzystania w codziennej pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Inne