Trener/Szkoleniowiec SQL (Warszawa i okolice)

OPENMIND

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OPENMIND jest innowacyjną firmą oferującą szkolenia informatyczne na terenie całej Polski. Do grona naszych klientów zaliczamy większość dużych i średnich firm w Polsce. Obecnie poszukujemy trenerów, szkoleniowców, którzy potrafią z pasją i entuzjazmem przekazywać swoja wiedzę i dzielić się zdobytym doświadczeniem. Nawiążemy współpracę z trenerem z terenu Warszawy (lub okolic).

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• elastyczny czas pracy, możliwość pogodzenia z innymi obowiązkami zawodowymi,
• pracę na gotowych materiałach szkoleniowych OPENMIND,
• stałą, długoletnią współpracę

Wymagania

•bardzo dobra znajomość języka SQL oraz jego wykorzystania w praktyce (np. złożone analizy danych, programowanie w języku SQL),
•łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
•otwarta osobowość

Prezentacja firmy

Przemysław Praski OPENMIND

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia