Trener / Szkoleniowec Produktowy- narzędzia, zamocowania

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Przygotowanie i implementacja produktowych programów edukacyjnych z zakresu zamocowań i elementów złącznych lub narzędzi dla pracowników firmy
  • Tworzenie modułów szkoleniowych, programów, scenariuszy szkoleniowych z zakresu zamocowań, elementów złącznych lub narzędzi
  • Opracowywanie testów do szkoleń tradycyjnych i e-learningowych
  • Analiza potrzeb szkoleń produktowych
  • Przygotowywanie i koordynowanie globalnego harmonogramu szkoleń produktowych
  • Przygotowywanie produktowych projektów edukacyjnych dla zespołów sprzedażowych
  • Cykliczne prowadzenie szkoleń produktowych z zakresu zamocowań i elementów złącznych lub narzędzi według wypracowanego standardu
  • Przygotowywanie raportów i zestawień z przeprowadzonych szkoleń
  • Stała współpraca z innymi działami w firmie
  • Wsparcie szkoleniowe dla Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń produktowych - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znakomite umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, dojrzałość do efektywnej współpracy z pracownikami każdego szczebla i różnych narodowości
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na klienta
  • Gotowość do podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne i pełne wyzwań zadania
  • Premię kwartalną
  • Laptop, samochód służbowy, telefon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.