Trener Sprzedaży

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Trener Sprzedaży (Kraków)

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb szkoleniowych w zespołach sprzedażowych (rynek polski i 11 rynków europejskich)
  • Przygotowywanie i przeprowadzania szkoleń mających na celu podniesienie wyników sprzedażowych i jakości pracy
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla nowo zrekrutowanych konsultantów (produktowe i sprzedażowe)
  • Bliska współpraca z liderami zespołów i managerami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, coachingów, warsztatów w obszarze sprzedaży na stanowisku specjalisty ds. szkoleń/trenera/lidera/specjalisty ds. wsparcia sprzedaży
  • Znajomość specyfiki branży Call center
  • Praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży telefonicznej oraz obsługi klienta
  • Pasja w działania, chęć dalszego rozwoju w środowisku sprzedażowym
  • Kreatywne podejście do pracy, z inicjatywą
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością wdrażania wielu pomysłów oraz przestrzeń działania
  • Środowisko międzynarodowe o niekorporacyjnym charakterze
  • Bezpośredni wpływ na rozwój organizacji
  • Pracę pośród inspirujących i przyjaźnie nastawionych ludzi
  • Wynagrodzenie oparte o stałą podstawę i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju kompetencji trenerskich pod okiem doświadczonego kierownika

Obierz kierunek na rozwój! Kliknij aplikuj lub wyślij aplikację bezpośrednio na adres: career@tivron.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".