HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, instytucji działającej w sektorze ubezpieczeniowym poszukujemy kandydatów na stanowiska Trenerów Regionalnych. Wybrane osoby będą odpowiedzialne za samodzielne przeprowadzanie szkoleń dedykowanych dla partnerów biznesowych towarzystwa ubezpieczeń.

Trener RegionalnyMiejsce pracy: Łódź/Warszawa/Poznań/Gdańsk

Zadania:

  • Wsparcie oraz doradztwo dla pracowników sprzedaży w oddziałach partnerów biznesowych
  • Prowadzenie szkoleń w obszarze rozwoju pracowników i pośredników sprzedaży
  • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz efektywności prowadzonych działań
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych oraz udział w projektach wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy trenera dla pracowników sprzedaży w sektorze finansowym
  • Znajomość rynku i produktów ubezpieczeniowych
  • Samodzielność i organizacja pracy
  • Certyfikacja w zakresie prowadzenia szkoleń będzie dodatkowym atutem
  • Nienaganna kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód, laptop, telefon służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.